City? United? Liverpool? Może któraś z londyńskich ekip? Jakaś niespodzianka pokroju Leicester City z sezonu 2015/2016? Już dziś startuje Premier League, przez wielu uważana za najciekawsze rozgrywki na całym świecie. Bez wątpienia, przed nami kolejny sezon obfitujący w dramatyczne spotkania, fenomenalne gole i niepowtarzalną atmosferę na trybunach.

Los chciał, że już w pierwszej kolejce czeka nas prawdziwy hit rozgrywek piłkarskich w Anglii. Arsenal Londyn, który rozpoczyna nową erę, bez Arsena Wengera na ławce trenerskiej sprawdzi, czy Manchester City utrzymał mistrzowską formę. West Ham, z Łukaszem Fabiańskim (miejmy nadzieję) między słupkami spróbuje zapunktować na piekielnie trudnym terenie, na Anfield Road. Z kolei Manchester United, który nie bez kłopotów przebrnął przez okres przygotowawczy, skonfrontuje się z nieobliczalnym Leicester City.

To tylko część, z całej palety wykwintnych dań, jakimi uraczy nas Jej Wysokość Premier League w najbliższy weekend. Każde z nich będzie niezapomnianą ucztą dla utęsknionych, futbolowych podniebień. Każde z nich pobudzi inne receptory smakowe. Każde z nich zapewni sporą dawkę piłkarskich emocji i zadowoli nawet największego malkontenta.

Z takiej okazji, jaką jest powrót Premier League, nie mogli nie skorzystać nasi przyjaciele z LV BET i przygotowali na tę okoliczność specjalną ofertę. Gra toczyć się będzie o niemałe sumy. Dla zwycięzcy przewidziany jest nagroda w wysokości 500 złotych. Druga i trzecia lokata będą również premiowane bonusami, odpowiednio 250 i 100 złotych.

Co należy zrobić? Wystarczy postawić zakład kombi, składający się tylko ze z meczów pierwszej kolejki Premier League. Kupon musi zawierać co najmniej trzy zdarzenia, a minimalna stawka to 20 złotych. Gracz z najwyższym wygranym kursem kuponu kombi zgarnia ekstra pięć stówek!

Promocja trwa do 12 sierpnia, do godziny 17. Pozostałe warunki promocji znajdziecie TUTAJ.

Puśćcie wodze fantazji, poczujcie dodatkowy dreszczyk emocji, zasiądźcie głęboko w fotelach… Startuje Jej Wysokość Premier League!

Dodaj komentarz