Nikt przed rozpoczęciem eliminacji do europejskich pucharów nie zakładał, że Mistrz Polski już na początku sierpnia może pożegnać się z marzeniami o elitarnej Lidze Mistrzów. Niestety, Legia Warszawa po ubiegłotygodniowej porażce na własnym stadionie ze Spartakiem Trnawa stanęła nad przepaścią. Dzisiaj, podopieczni Deana Klafuricia muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by odrobić z nawiązką straty i awansować dalej.

Futbol w swojej długiej historii widział wiele spektakularnych comebacków. Wynik 0:2 na własnym boisku może nie jest wymarzoną pozycją startową, ale stare piłkarskie porzekadło mówi: “dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”. Zarówno my, jak i nasi partnerzy z LV BET staramy się być optymistami i mimo wszystko wierzymy, że Mistrz Polski jest w stanie dokonać rzeczy, która w opinii wielu jest niemożliwa do wykonania. Mało tego, każdy, kto podzieli nasze pozytywne myślenie, może dodatkowo zasilić stan swojego konta w banku!

Sprawa jest prosta: stawiasz zakład na awans Legii Warszawa i w przypadku awansu Mistrzów Polski LV BET dorzuca dodatkowe 50% od sumy na wygranym kuponie! Minimalny kurs to 20 PLN. Bonus zostanie dodany do konta gracza w dniu 01.08.2018 do godziny 17:00.

Pozostałe warunki promocji znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz