Mimo, że LV BET należy do grona stosunkowo młodych bukmacherów na polskim rynku, firma nie zapomniała o graczach korzystających z urządzeń o nieco mniejszych gabarytach niż laptop czy komputer stacjonarny. Do pobrania jest aplikacja mobilna, dzięki której obstawianie spotkań stało się jeszcze łatwiejsze.

W czasach zdominowanych przez rozmaite rozwiązania technologiczne, ciężko znaleźć osobę, która nie dysponowałaby smartfonem. Telefony biorą czynny udział w wielu czynnościach przez nas wykonywanych. Ta sytuacja dotyczy również środowiska bukmacherskiego. Zakłady zawierane przez Internet wypierają te składane w punktach stacjonarnych. Kanały mobilne w zatrważająco szybkim tempie zyskują na popularności. Szacuje się, że obecnie 50% zakładów pochodzi z telefonów. Naprzeciw tej tendencji wyszła firma LV BET, która od dłuższego czasu oferuje aplikację mobilną.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacja mobilna lv bet

Aplikację cechuje prosty i funkcjonalny panel, dzięki któremu użytkownicy nie będą mieli problemów z obsługą. W nowoczesnym interfejsie apki LVBetu znajdziecie pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, wzbogaconych o Match-tracker, czyli wizualizacje, przeprowadzane podczas wydarzeń LIVE. Dzięki temu możesz być jeszcze bliżej gry! Funkcja LVBet Rapid Pay sprawi z kolei, że wpłacanie środków odbywać się będzie w ekspresowym tempie, a wypłacane środki trafią na konto bankowe nawet w 10 minut!

Prostota i funkcjonalność aplikacji sprawia, że obstawianie nigdy nie było takie proste! Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz z LV BET!

Sposoby instalacji aplikacji dla telefonów z systemem Android i iOS znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz