Jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej? Uwielbiasz podróżować? Kochasz atmosferę piłkarskich stadionów? Tekst jest skierowany właśnie do Ciebie! 

Sport Planet jest jednym z renomowanych biur podróży na polskim rynku specjalizującym się w wycieczkach skierowanych do kibiców piłki nożnej. Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Narodów, topowe mecze na Starym Kontynencie! Wszystko to możesz zobaczyć z wysokości trybun dzięki Sport Planet! Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i przede wszystkim niezapomniane emocje w jednym!

Sport Plus i Sport Planet łączą siły w słusznej sprawie! Dzięki nam skorzystanie z usług naszego Partnera będzie jeszcze bardziej atrakcyjne! Sprawa jest prosta! Jeśli zakupisz wycieczkę u Sport Planet przez nasze polecenie, zyskasz dodatkowo szansę na nagrodę sezonu Sport Plus. Pisz śmiało na nasz fanpage na Facebooku, a otrzymasz unikatowy kod do wykorzystania przy zakupie wycieczki!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Decydując się na zakup wycieczki u Sport Planet, będziesz mógł wykorzystać unikatowy kod, który otrzymasz od nas w prywatnej wiadomości na Facebooku. Dzięki niemu nie tylko przeżyjesz niezapomniane chwile podczas meczu piłkarskiego, weźmiesz też udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody sezonu ufundowanej przez Sport Plus! Od początku naszego istnienia staramy się doceniać Waszą aktywność. Tak było podczas ostatnich Mistrzostw Świata, nagroda główna już zdobi półkę zwycięzcy. Zorganizowaliśmy też dla Was turnieje w FIFĘ oraz inne konkursy z atrakcyjnymi upominkami m.in. koszulkami meczowymi FC Barcelony i Manchesteru United! Pora dołożyć kolejną cegiełkę do tego, aby kibicowanie było jeszcze przyjemniejsze!

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt przez nasz fanpage na Facebooku.

Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą Biura podróży Sport Planet.

 

Dodaj komentarz