Wymarzona podróż po najpiękniejszych europejskich miastach okraszona dodatkową porcją niezapomnianych emocji? Wszystko na wyciągnięcie ręki! Dzisiaj wyruszamy w ekscytującą, kilkumiesięczną podróż z najlepszymi rozgrywkami futbolowymi na Starym Kontynencie! Powrót Ligi Mistrzów i Ligi Europy to także niepowtarzalna szansa, by poprawić stan swojego konta.

Nasi koledzy z LV BET chcą w sposób wyjątkowy uczcić dzień, w którym wraca futbol na najwyższym poziomie i proponują Wam niezwykły turniej! Szampan, kawior i żywa gotówka! W puli 15 tysięcy złotych! Brzmi mało wiarygodnie? Proszę, oto zasady:

Typujecie spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i zbieracie punkty do klasyfikacji generalnej. Po każdej kolejce rozgrywek w europejskich pucharach, konta najlepszych użytkowników zostaną zasilone kwotą adekwatną do zajętej pozy3ji (1-600zł, 2-400zł, 3-300zł, 4-200zł, 5-150zł, 6-100zł, 7-50zł). Na koniec fazy grupowej gracze, którzy zgromadzili największą ilość oczek, również mogą liczyć na szczodrość naszych partnerów. Za pierwsze miejsce jest do zgarnięcia dwa tysiące w polskiej walucie! Prawdziwa żyła złota!

Niezwykle istotna kwestia! Nie ma przegranych kuponów! Każdy zakład daje nam zysk! Punkty do klasyfikacji generalnej będą liczone według następującego wzoru:

zakład WYGRANY: kurs x stawka x ilość selekcji

zakład PRZEGRANY: stawka x ilość selekcji

Stawka kuponu uprawniająca do zdobywania punktów to minimum 10 złotych, a każda selekcja (tylko LM i LE) musi mieć kurs co najmniej 1.5.

Jak widać, wtorkowe, środowe i czwartkowe to nie tylko ogrom piłkarskich emocji. To również niepowtarzalna okazja na zarobienie sporej gotówki! Nie zwlekaj! Dołącz do zabawy już dziś!

Link do rejestracji w LV BET znajdziecie TUTAJ

Pozostałe kwestie regulaminowe znajdziecie TUTAJ

 

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO FANPAGE’A NA FACEBOOKU I ŚLEDZENIA NASZEGO KONTA NA TWITTERZE!

 

Dodaj komentarz