Dołączenie Cristiano Ronaldo do Juventusu Turyn spowodowało, że zainteresowanie rozgrywkami we Włoszech zdecydowanie wzrosło. Polski fan futbolu zerka w kierunku Serie A znacznie łaskawszym okiem, gdyż kolonia naszych rodzimych piłkarzy na Półwyspie Apenińskim jest w tym sezonie wyjątkowo bogata. Co istotne, nie pełnią oni tylko roli statystów. Wręcz przeciwnie – odgrywają coraz ważniejsze funkcje.

Ten weekend na boiskach Serie A zapowiada się niczym klasyczny film Hitchcocka – trzęsienie ziemi, a następnie emocje tylko będą rosły. Na przystawkę derby Rzymu i hitowe starcie Romy z Lazio. Chwilę później pojedynek, który elektryzuje całe Włochy! Juventus podejmie Napoli. Mistrz kontra wicemistrz. Wojtek Szczęsny kontra duet Milik – Zieliński.
W niedzielę kolejne polsko – polskie starcie. Łukasz Teodorczyk będzie szukał premierowego trafienia w barwach Udinese. Plany spróbuje pokrzyżować mu Łukasz Skorupski, który strzeże bramki Bolonii. Krzysztof Piątek, który z impetem wszedł do Serie A i już na początku swojej przygody z Genuą napisał piękną kartę w jej historii, strzelając bramki w każdym z pięciu kolejnych spotkań, będzie próbował dalej śrubować swój rekord w starciu z beniaminkiem z Frosione. Niezwykła dawka piłkarskich emocji gwarantowana!

Jakby tego było mało, nasi partnerzy z LV BET postanowili tę rozgrzaną do granic czerwoności atmosferę jeszcze dodatkowo podgrzać! Wszystkie zwycięskie zakłady ze zdarzeniami tylko z siódmej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech złożone przez aplikację LV BET zostaną powiększone o 14% stawki! Krótko mówiąc: gracie bez podatku!

Prosty przykład: obstawiasz za 100 złotych po kursie 2.00 = inkasujesz pełne dwie stówki w polskiej walucie! Brzmi nieźle, prawda?

Hitowe starcia w topowej lidze świata i zakłady bez podatku w aplikacji LV BET. Czy można sobie wyobrazić lepszą weekendową kombinację?

Pozostałe kwestie regulaminowe promocji w linku TUTAJ

Więcej informacji na temat apki LV BET znajdziesz TUTAJ

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Wystarczy, że klikniesz TUTAJ

Sprawdź wszystkie kursy na ligę włoską. KLIK

 

 

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO FANPAGE’A NA FACEBOOKU I ŚLEDZENIA NASZEGO KONTA NA TWITTERZE!

 

Dodaj komentarz