Reprezentacja Polski rozegra dzisiaj wieczorem kluczowe starcie w kontekście utrzymania się w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Naszym rywalem będą Włosi.

Przed dzisiejszym pojedynkiem oba zespoły borykają się z problemami. Italia przechodzi jeden z najtrudniejszych okresów w swojej futbolowej historii (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ). Brak awansu na Mistrzostwa Świata przyspieszył proces zmian pokoleniowych. O następców Pirlo i De Rossiego niestety bardzo trudno. Włosi mało grają w swoich klubach, co powoduje wyraźny spadek jakości w reprezentacji.

Polacy probuja się pozbierać po kompletnie nieudanym Mundialu. Nowy selekcjoner testuje innowacyjne rozwiązania, by nadać kadrze charakteru i odcisnąć swoje szkoleniowe piętno. Wciąż nierozwiązany pozostaje problem obsady lewej strony bloku defensywnego. Do tego doszły problemy skrzydłowych, którzy prezentują się co najwyżej przeciętnie, lub w ogóle nie grają w swoich klubach.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami w Bolonii padł wynik 1:1. Zarówno Polacy, jak i Włosi zgromadzili do tej pory po jednym punkcie na swoim koncie. Zwycięzca dzisiejszego starcia znacznie przybliży się do utrzymania w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Mało tego, zachowa realne szanse, by powalczyć z Portugalią o końcowy triumf w grupie i awans do Final Four. Zapowiada się ciekawe starcie na Stadionie Śląskim.

O dodatkowe emocje zadbali nasi przyjaciele z LV BET, którzy przygotowali specjalną promocje na to starcie! Wszystkie zwycięskie zakłady ze zdarzeniami na mecz Polska — Włochy złożone przez aplikację zostaną powiększone o 14% stawki! Krótko mówiąc: gracie bez podatku!

Prosty przykład: obstawiasz za 100 złotych po kursie 2.00 = inkasujesz pełne dwie stówki w polskiej walucie! Brzmi dobrze, prawda?

Promocja trwa od godziny 16:45 do 22:45.

Kibicuj reprezentacji Polski i wygrywaj z LV BET!

Pozostałe kwestie regulaminowe promocji w linku TUTAJ

Więcej informacji na temat apki LV BET znajdziesz TUTAJ

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Wystarczy, że klikniesz TUTAJ

 

zdjęcie wyróżniające: calciomercato.com

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO FANPAGE’A NA FACEBOOKU I ŚLEDZENIA NASZEGO KONTA NA TWITTERZE!

 

Dodaj komentarz