Tegoroczne Święta już minęły, ale ich magia może trwać! Trwają licytacje piłkarskich koszulek, z których środki zostaną przekazane na specjalistyczne leczenie Mai. Udział w rywalizacji to przede wszystkim szansa na dołożenie swojej cegiełki w pomocy niesionej małej Wojowniczce oraz szansa na wywalczenie unikatowego fantu. Wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć akcję, z góry dziękujemy! 

 

Majka urodziła się w czerwcu tego roku i po kilku tygodniach wykryto u Niej chorobę SMA1 – rdzeniowy zanik mięśniowy. Od czterech miesięcy przebywa na leczeniu we Włoszech i będzie tam jeszcze minimum rok. Pomóżmy jej wszyscy w walce z chorobą! Pewne jest, że Majka się nie podda, bo wygrywanie ma we krwi — tata Majki to kapitan Warty Poznań, Bartosz Kieliba.

 

Wylicytować można naprawdę kibicowskie perełki! Dziś tj. 28 grudnia 2018 roku kończą się licytacje:

Koszulki meczowej FK Rostów Macieja Wilusza,

Koszulki meczowej Widzewa Łódź Radosława Sylwestrzaka,

Koszulki meczowej Unione Sportiva Città di Palermo Radosława Murawskiego,

Koszulki meczowej Lecha Poznań wraz z podpisami części drużyny z mistrzowskiego dla Kolejorza sezonu 2014/2015, którą na licytację przekazał Hubert Wołąkiewicz,

a na deser dodam, że można powalczyć o…

Koszulkę meczową Vissel Kobe Lukasa Podolskiego!

Jeszcze raz przypominamy, że wszystkie wyżej wymienione licytacje kończą się dziś tj. 28 grudnia 2018 roku, a brać udział w rywalizacji o nie można wyłącznie pod konkretnymi postami na stronie na Facebooku, do której link zamieszczamy poniżej.

LINK

 

Dodaj komentarz