Jak często zdarza Wam się komentować zagrania piłkarzy na boisku słowami „nawet ja bym to trafił”? Zapewne bardzo często. AS Roma wyszła naprzeciw takim pyszałkowatym opiniom i jednemu ze swoich fanów dała okazje sprawdzenia się w meczowych warunkach. Efekt? Bardzo ciekawy!

AS Roma w mediach społecznościowych zamieściła filmik z bramką Cengiza Undera w meczu z Parmą. Turek, będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie pomylił się i znalazł drogę do siatki. W komentarzach pod postem pojawiła się odpowiedź jednego z fanów, który z nieskrywana stanowczością stwierdził, że „nawet on by to trafił”. Włoski klub postanowił zweryfikować te słowa.

Marco Nicolai, bo tak nazywa się wspomniany kibic, został zaproszony na Stadio Olimpico, by mógł zaprezentować swoje umiejętności. Sytuacja, do której się odnosił, została odtworzona trzykrotnie. Okazało się, że wydarzenia na murawie są znacznie trudniejsze do wykonania, niż się to wydaje przeciętnemu kibicowi z perspektywy trybun. Skruszony fan przyznał, że to była pożyteczna lekcja i nie zamierza popełnić takiego błędu w przyszłości. Sprawdźcie sami…

 

 

zdjęcie wyróżniające: the sun.co.uk

 

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO FANPAGE’A NA FACEBOOKU I ŚLEDZENIA NASZEGO KONTA NA TWITTERZE!

 

Dodaj komentarz