Alexander Isak wpadł w prawdziwy trans zdobywania bramek! Zaledwie dziewiętnastoletni Szwed z marszu stał się jedną z gwiazd holenderskiej Eredivisie. Nastolatek trafił do Willem II Tilburg w zimowy okienku transferowym. Półroczne wypożyczenie z Borussii Dortmund może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o rozwój talentu młodego napastnika. Isak wystąpił dotąd w dwunastu meczach ligowych drużyny z Tilburga. Strzelił w nich… dwanaście bramek i zanotował cztery asysty. Prawdziwe wejście smoka! Szwed w Eredivisie strzela średnio co osiemdziesiąt pięć minut! Wynik absolutnie fenomenalny. Isak ma też na swoim koncie jeden występ w TOTO KNVB beker. Chyba nikt nie poczuje się zaskoczony, jeśli przeczyta, że w pucharze krajowym nastoletni superstrzelec też ma niesamowitą średnią strzelonych bramek: 1/1… Prawdziwy wonderkid!

Wiele wskazuje na to, że Isak po sezonie powróci do Borussii Dortmund. Wydaje się, że na tym mogą skorzystać obie strony. Klub z Zagłębia Ruhry słynie z tego, że potrafi pracować z młodzieżą i stawia na wschodzące gwiazdy. Isak ma więc perspektywy regularnej gry w Dortmundzie. Nie jest też tajemnicą, że sama Borussia potrzebuje bramkostrzelnego napastnika. Kto wie, może właśnie Isak okaże się odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Sami zobaczcie, co wyprawia Isak w barwach Willem!

 

 

Jeżeli na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi, Wejherowa, Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pruszcza Gdańskiego, Lęborka, Słupska, Kwidzyna, Malborka, Chojnic oraz Elbląga szukasz profesjonalnej akademii piłkarskiej, to koniecznie zapoznaj się z ofertą My Football Schools! Wystarczy kliknąć poniższy baner, naprawdę warto!

Dodaj komentarz