Brytyjski dziennik The Sun pisze, że Edin Džeko znalazł się na celowniku West Hamu! Młoty mają liderować w wyścigu o podpis pod kontraktem bośniackiego napastnika. Głównym konkurentem zespołu z Londynu ma być Inter Mediolan. Sytuacja ekipy z północy Włoch jest o tyle trudniejsza, że fundusze na zakup Džeko miałyby pochodzić ze sprzedaży Mauro Icardiego. Inter na starcie rywalizacji ma zatem spętane nogi.

West Ham poszukuje następcy dla Andy’ego Carrolla, który najprawdopodobniej jako wolny gracz opuści klub po zakończeniu trwającego sezonu. Londyńczycy mają asa w rękawie, jeśli chodzi o kuszenie Džeko. Ich trenerem jest Manuel Pellegrini. To właśnie pod wodzą Chilijczyka bośniacki napastnik w sezonie 2013/2014 zdobył Mistrzostwo Anglii w barwach Manchesteru City.

The Sun dodaje, że Roma oczekuje za swojego trzydziestotrzyletniego piłkarza mniej więcej 13 milionów funtów. Rzymianie na pewno są zdeterminowani, aby sprzedać Bośniaka. Jego kontrakt z Romą wygasa po zakończeniu przyszłego sezonu.

 

Jeśli szukasz super wyjazdu wakacyjnego dla dziecka urodzonego w latach 2009 – 2012, to koniecznie zapoznaj się z ofertą My Football Schools! Zapraszamy młodych piłkarzy z całej Polski!

 

Dodaj komentarz