„Czym jest My Football Schools”? Gdy słyszymy to pytanie, automatycznie czujemy radość z tego powodu, że za chwilę będziemy mogli opowiedzieć o tym świetnym projekcie. My Football Schools jest siecią nowoczesnych akademii piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia. Działamy w kilkunastu miastach północnej Polski. Jesteśmy obecni w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rumi, Wejherowie, Lęborku, Słupsku, Pruszczu Gdańskim, Chojnicach, Kwidzynie, Malborku oraz Elblągu. Nasza praca jest dla nas jednocześnie pasją. Sprawia to, że stale się rozwijamy i realizujemy kolejne cele, które pozwalają nam uatrakcyjnić naszą ofertę.

W My Football Schools stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zatrudniamy perfekcyjnie przygotowanych merytorycznie trenerów, których odznacza wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych piłkarzy. Każdy z nich jest nie tylko profesjonalistą, ale również pasjonatem. To idealne połączenie pozwala przekazać dzieciom doskonały warsztat piłkarski i pozytywne emocje niezbędne do systematycznego rozwoju swoich umiejętności. Korzystamy z nowoczesnych i w pełni bezpiecznych obiektów sportowych. Każdy z nich został przez nas dogłębnie sprawdzony, zanim trafił do naszej bazy. Jesteśmy pewni tego, że adepci My Football Schools na treningach mogą skupić się wyłącznie na radości z gry w piłkę.

Niezbędny do odnoszenia sukcesów element piłki nożnej? Bardzo dobra atmosfera w drużynie. Wiemy o tym doskonale. W My Football Schools uczymy szacunku do kolegów z zespołu i piłkarzy drużyny przeciwnej. Na naszych zajęciach zawsze panuje zdrowa i radosna atmosfera. Udany trening kończy się uśmiechem na twarzach naszych adeptów. Jest to dla nas najlepszy dowód na to, że prawidłowo wykonaliśmy naszą pracę.

Wiemy, jak ważna w trenowaniu każdego sportu jest zdrowa motywacja. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych adeptów łatwiej jest nam wykrzesać maksimum jego możliwości. Pokazać młodemu piłkarzowi, jak wiele potrafi, jeśli tylko znajdzie w sobie odpowiednią wiarę w swoje umiejętności. Na treningach rozmawiamy z naszymi podopiecznymi — chwalimy za dobre zagrania, tłumaczymy, co zawiodło w tych nieudanych. Działamy wielotorowo. W procesie szkolenia wykorzystujemy m.in. dedykowane plansze z naklejkami za wzorową postawę na treningach. Uczymy systematyczności w pracy, zachęcamy do aktywności na zajęciach. Pokazujemy, że ciężka praca przynosi nagrodę – w naszym przypadku pamiątkowe statuetki: brązowych, srebrnych i złotych butów. Staramy się przekazać wartości, które są na tyle uniwersalne, że cenne nie tylko na boisku.

Naszym adeptom zapewniamy mnóstwo atrakcji. Regularnie startujemy w turniejach międzyklubowych m.in. Młodzieżowych Klubowych Mistrzostwach Gdańska i Mistrzostwach Deichmanna. Organizujemy też obozy piłkarskie. Łączymy na nich sumienną pracę na treningach z wypoczynkiem. Specjalnie dla naszych adeptów nawiązaliśmy współpracę z renomowaną marką akcesoriów sportowych – New Balance. Nasz partner techniczny dostarcza nam najwyższej jakości komplety treningowe oraz meczowe. Dzięki nim każdy młody piłkarz My Football Schools może poczuć szczególną więź z klubem i czerpać jeszcze większą radość z uczęszczania na treningi.

Rozwój, ambicja, profesjonalizm, bezpieczeństwo, pasja, radość z treningów, szacunek dla drugiego – te wartości wyróżniają My Football Schools. Pielęgnujemy je w sobie i przekazujemy naszym adeptom. Dzięki takiemu podejściu swoją obecność w naszych akademiach zapamiętają jako wartościowy etap swoje dzieciństwa. Jesteśmy jedną wielką drużyną, zawsze.

 

Odwiedź nas na Facebooku!

Dodaj komentarz