Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że Juventus wygrał batalię o podpis utalentowanego stopera rodem z Holandii. W ostatnich kilku godzinach sytuacja zaczyna się robić nerwowa dla działaczy i kibiców Starej Damy. Holenderskie media twierdzą, że Juventus otworzył negocjacje ofertą opiewającą na 55 milionów euro + 10 milionów euro ewentualnych bonusów. Spotkała się ona z niezadowoleniem władz Ajaksu. Amsterdamczycy oczekują kwoty zbliżonej do tej, jaką Liverpool F.C. zapłacił za Virgila van Dijka. Przypomnijmy, że holenderski stoper kosztował The Reds blisko 85 milinów euro! Wiele wskazuje na to, że przed Juve wyboista droga prowadząca do ewentualnego kupna de Ligta. Sytuację na pewno komplikuje fakt, że młody holender współpracuje z Mino Raiolą. Wspomniany manager słynie z twardych negocjacji warunków indywidualnych swoich piłkarzy.

Ajax oczekuje de Ligta na poniedziałkowym treningu, jeśli do tego czasu Juventus nie podniesie w wystarczającym stopniu swojej oferty.

Jeżeli szukasz profesjonalnej Akademii Piłkarskiej w Trójmieście i okolicach, koniecznie zapoznaj się z ofertą My Football Schools!

 

Dodaj komentarz