Brytyjskie i hiszpańskie media zgodnie twierdzą, że Manchester United w przypadku odejścia Paula Pogby będzie za wszelką cenę starał się ściągnąć Saúla Ñígueza z Atlético Madryt. Już teraz można śmiało stwierdzić, że nie będzie to najłatwiejsza misja. Pomocnik niedawno przedłużył umowę z klubem ze stolicy Hiszpanii. Obecny kontrakt obowiązuje aż do końca sezonu 2025/2026. Ratunkiem dla Czerwonych Diabłów ma być klauzula odstępnego wpisana we wspomniany dokument… wynosząca 150 milionów euro. Wydaje się, że nie tylko pieniądze okażą się trudną do skruszenia barierą dla United. Atlético Madryt niedawno sprzedało Rodriego do Manchesteru City, być może z klubem pożegna się też kuszony przez Barcelonę Antoine Griezmann. Mało prawdopodobne, aby Atlético Madryt pozwoliło sobie na stratę trzech podstawowych graczy w jednym okienku transferowym. Ewentualne negocjacje i transfer miałyby zatem dość gorzkie okoliczności.

W ostatnich dniach ponownie odżyły plotki o rychłym odejściu Pogby z Manchesteru. Mówi się o jego powrocie do Turynu. Wydaje się to mało prawdopodobne. Juvetnus wzmocnił już drugą linię. Adriene Rabiot i Aaron Ramsey niedawno dołączyli do Starej Damy. W grze wciąż pozostaje Real Madryt, wygląda na to, że właśnie Królewscy mogą poruszyć pierwszą kostkę domina i poniekąd przyczynić się do transferu Ñígueza do Czerwonych Diabłów.

Jeżeli szukasz profesjonalnej Akademii Piłkarskiej w Trójmieście i okolicach, koniecznie zapoznaj się z ofertą My Football Schools!

Dodaj komentarz