WWE Tuesday Night SmackDown #954 – 28.11.2017
Rupp Arena – Lexington, Kentucky
Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Dokładnie 5 stycznia o godzinie 22:16 na facebook-owym fanpage Jana Ziobry, zwycięzcy zawodów PŚ w Engelbergu w sezonie 2013/14 pojawił się krótki, bo zaledwie 4-minutowy filmik, dzięki któremu w sieci oraz polskim świecie skoków zawrzało. Padły oskarżenia w stronę Polskiego Związku Narciarskiego, trenerów, kadry, prezesa i całego zarządu sugerujące, że chcą zniszczyć karierę Jana w bardzo toksyczny sposób. Ile w tym jest prawdy, a ile niesłusznych oskarżeń?

Dzisiejsze SmackDown (#954) odbędzie się w Rupp Arena w Lexington w stanie Kentucky. 

Już w najbliższy weekend skoczków czeka ostateczny sprawdzian przed Mistrzostwami Świata w Lotach Narciarskich. Kolejnym przystankiem rywalizacji o Puchar Świata jest austriacka skocznia Kulm usytuowana pomiędzy miejscowościami Tauplitz oraz Bad Mitterndorf. Szczególnie sensacyjną wiadomością jest niepewny start Richarda Freitaga, aktualnie drugiego skoczka klasyfikacji generalnej, który do Kamila Stocha po Turnieju Czterech Skoczni tracił zaledwie 12 punktów. Przewaga Polaka może jednak się powiększyć w wypadku gdy Niemiec nie pokaże się na belce startowej.

WWE Monday Night RAW #1278 – 27.11.2017
Thompson-Boling Arena – Knoxville, Tennessee
Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Booker T

Przyznaję się bez bicia, że przed startem Turnieju Czterech Skoczni nie wierzyłem w sukces Kamila Stocha. Nie dlatego, że jestem etatowym kibicowskim malkontentem i zawsze widzę sportowy świat w szarych barwach.

Dzisiejsze Raw (#1278) odbędzie się w Thompson–Boling Arena w Knoxville w stanie Tennessee. 

Niezwykle udany konkurs dla Polskich skoczków. Po fenomenalnym skoku w drugiej serii inaugurujący Turniej Czterech Skoczni konkurs zwyciężył lider polskiego zespołu - Kamil Stoch. Drugie miejsce zajął aktualny lider klasyfikacji generalnej - Richard Freitag. Na trzecim miejscu uplasował się kolejny z polaków - Dawid Kubacki, dla którego dzisiejsze podium jest pierwszym w jego karierze.

Dziś poznaliśmy plakat i gwiazdy Narodowej Gali Boksu. Powiedzieć, że jest słabo, to jak nie powiedzieć nic.

66. edycja jednych z najbardziej prestiżowych zawodów - Turnieju Czterech Skoczni zbliża się wielkimi krokami. Grono potencjalnych zwycięzców jest ogromne. Pierwsze zmagania skoczków o nagrodę Złotego Orła rozpoczną się w miejscowości Oberstdorf, na skoczni Schattenbergschanze a zakończą rywalizacje w Bischofschofen na skoczni Paul-Ausserleitner-Schanze. Turniej Czterech Skoczni ma być sprawdzianem przed przyszłorocznymi konkursami olimpijskimi w Pyeong-Chang. Przedstawiamy program niemiecko-austriackich konkursów.

Mnóstwo osób myśli, że w wieku 37 lat nie można już niczego zmienić na dobre i są niestety w błędzie. Zmienić można dużo i mieć z tego ogromne profity, a wie o tym doskonale mój ostatni rozmówca. Filip Dylewicz pomimo tego, że ma za sobą kilkanaście lat zawodowego uprawiania sportu, 600 meczów w polskiej lidze to z całą pewnością ograłby niejednego "młodzieniaszka". Sam podkreśla, że nie czuje swojego wieku, a swoimi występami udowadnia, że jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Zapraszam Was serdecznie do lektury!

Wieloletnia reprezentantka Polski, na co dzień grająca w najlepszej zawodowej lidze unihokeja kobiet w Europie — Agnieszka Kozanecka opowiedziała nam m.in. o początkach sportowej kariery, kulisach swojego transferu do Linköping IBK oraz niedawno zakończonych Mistrzostwach Świata. Zapraszamy, warto!

Macin Tybura przegrał w głównej walce na gali UFC Fight Night 121 w Sydney z Fabricio Werdumem.

Od ostatniego znaczącego wyniku polskich siatkarek na turnieju rangi mistrzowskiej upłynęło już kilka dobrych lat. Żeńska siatkówka w Polsce przeżywa ewidentny regres. Gdzie zatem szukać pozytywów na przyszłość? Chociażby w osobie Natalii Murek, która szturmem podbija krajowe parkiety. Córka legendarnego zawodnika AZS-u Częstochowa, Jastrzębskiego Węgla czy Skry Bełchatów, opowiedziała nam o swoich początkach ze sportem, debiucie w seniorskiej reprezentacji oraz o presji, jaka towarzyszy jej z powodu posiadanego nazwiska. Zapraszamy do lektury!

Kolejny sezon zmagań skoczków zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim inauguracja zawodów w Pucharu Świata, która rozpocznie tegoroczne zmagania o tytuł zdobywcy Kryształowej Kuli. Ku zdziwieniu wielu ludziom tegoroczne otwarcie sezonu po raz pierwszy rozpocznie się nie gdzie indziej jak w słynącej z bogatej historii związanej z tą dyscypliną - Wiśle.

WWE Monday Night RAW #1279 – 04.12.2017
Staples Center – Los Angeles, Kalifornia
Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Booker T

Były zapaśnik, wielkokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Igrzysk Europejskich w Baku, który postanowił swoje bogate doświadczenie wykorzystać w oktagonie. Niesłychanie ambitny. Jego aspiracje sięgają bardzo wysoko. Mówiąc wprost: chce się przebojem wedrzeć na szczyt mieszanych sztuk walki. Kolejny krok w drodze po marzenia spróbuje postawić 18 listopada na gali Thunderstrike Fight League w rodzinnym Radomiu. Zapraszamy na rozmowę z Danielem Rutkowskim.

Dzisiejsze RAW (#1279) odbędzie się w Staples Center Los Angeles w stanie California.

Ma dopiero dziewiętnaście lat, a już może pochwalić się Mistrzostwem Polski zdobytym w barwach gdańskiej Interplastic Olimpii Osowa. Niedawno wraz z koleżankami z klubu wywalczyła drugie miejsce w finałowym turnieju Pucharu Europy rozegranym w łotewskim Valmieri. Dziś strzeliła bramkę i wywalczyła asystę przeciwko Łotyszkom w meczu Pucharu Sześciu Narodów w Nitrze na Słowacji. Zapraszamy na wywiad z Malwiną Zagórską!