Zapraszamy na relację live z Gali Mistrzów Mieszanych Sztuk Walki w Łasku.

Nasza relacja również dobiega końca. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się być w ten wieczór razem z nami.

Piotr Bąk w wywiadzie po gali przyznał, że to był jego ostatni występ na ringu. Wspaniałe zwieńczenie bogatej kariery

Przegrany, Paweł Buta, stawiał dzielny opór, ale ambicja to nie wszystko. Jak sam przyznał po walce: "niezwykle ciężko jest dorównać Mistrzowi"

Piotr Bąk, jak na Mistrza przystało zaprezentował się z fenomenalnej strony. Poddał swojego rywala w drugiej rundzie i zgarnął pas UFR. Zaprezentował przy tym kilka niezwykle efektownych uderzeń.

Stawką pojedynku bedzie pas federacji UFR.

Do ringu wchodzi Piotr Bąk, legenda TSW Łask, Mistrz Świata K-1. Został on, co nie jest niespodzianką, owacyjnie przywitany przez licznie zgromadzoną publiczność. Jego rywalem będzie Paweł Buta (Fight Club Trzebnica).

Pozostała już ostatnia walka dzisiejszego wieczoru!

Kolejna znakomita walka i kolejne zwycięstwo przedstawiciela lokalnego klubu TSW Łask. Damian Skotnicki w drugiej rundzie nokautuje swojego rywala i odnosi 11 zwycięstwo w karierze.

Przyszedł czas na co-main event dzisiejszej gali. Zmierzą się w nim Damian Skotnicki, który w swojej zawodowej karierze odniósł już 10 zwycięstw. Jego rywalem będzie Janusz Łukasik.

FENOMENALNE ZAKOŃCZENIE FASCYNUJĄCEGO POJEDYNKU! Przez nokaut zwycięża przedstawiciel lokalnego klubu TSW, Arkadiusz Dyba!

Kibice, którzy szczelnie wypełnili halę sportową w Łasku niezwykle żywiołowo dopingują obu wojowników, a ring płonie od sportowych emocji.

Szykują nam się niesamowite emocje. Walka rewanżowa: Dawid Muśkiewicz (Mistrz Europy w kickboxingu) vs niesłychanie utalentowany Arkadiusz Dyba z TSW Łask.

Decyzją sędziów zwycięzca zostaje Jakub Adamczyk.

Kolejna walka odbędzie się w formule triatlonu TSW (1 runda - Karate; 2 runda - tajski boks, 3 runda - MMA). Zmierzą się w niej: Tomasz Duraziński (Fight Club Skaryszew) oraz Jakub Adamczyk (TSW Łask).

Przez balachę zwycięża Michał Komendera.

Przyszła pora na jedyne na tej gali starcie w formule grapplingowej. Zmierzą się w nim: Michał Komendera (Skaryszew) oraz Krystian Wilczyński.

Walka zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem przedstawiciela taekwondo.

Zbliżamy się powoli do najważniejszych walk dzisiejszego wieczoru. Kolejne starcie to pojedynek zawodnika z klubu z Wilkowic, Cezarego Sekleckiego oraz reprezentanta Polski w taekwondo, Kacpra Gniewaszewskiego (Zduńska Wola).

Starcie było niezwykle wyrównane. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie uszczypliwości werbalnych w trakcie walki. Ostatecznie sędziowie, po dogrywce, jako zwycięzcę wskazali Kacpra Wadasa.

Następne starcie również odbędzie się na zasadach K-1 (2x2minuty). W narożniku czerwonym zameldował się Kacper Wadas (Łodź). A jego przeciwnikiem będzie reprezentant TSW Zduńska Wola, Radosław Grafiński.

Pojedynek od początku odbywał się w bardzo szybkim tempie. Dariusz Dziuban po liczeniu w pierwszym starciu, nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i z ringu w glorii zwycięzcy schodził Dariusz Cailer.

W ringu już są Dariusz Cailer (Tuliszków) oraz Dariusz Dziuban (Sulejówek). Walka odbędzie się w formule K-1 na dystansie dwóch rund.

Przechodzimy do pojedynków karty głównej Gali Mistrzów Mieszanych Sztuk Walki. W jednym z nich zmierzy się niezwykle utalentowany przedstawiciel brazylijskiego jiu-jitsu, Michał "KOMANDOS" Komendera.

Walkę, która miała charakter extra-fightu, przez poddanie zwycięża Krzysztof Miszalski.

Kolejny pojedynek to starcie mistrza z uczniem. Sensei Arkadiusz Stasiak zmierzy się z jednym ze swoich podopiecznych, Krzysztofem Miszalskim.

Gala jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w związku z czym nie mogło zabraknąć przedstawiciela Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

W ringu pojawiają się przedstawiciele oficjalnych sponsorów gali: firma Rajsport, siłownia Maximus, Kinezis, MPWiK, Janol, Moto-Art oraz wielu innych bez których to wydarzenie nie miało by miejsca.

Teraz następuje chwila przerwy, którą organizatorzy wykorzystują na oficjalne otwarcie gali.

W pojedynku dwóch lokalnych wojowników potrzebna była dogrywka, po której ręce w geście triumfu mógł wznieść reprezentant Łaskiego Bractwa Thratlonu Sztuk Walki, Paweł Bartosik.

W ringu zameldowali się Karol Mroczek (CF Skaryszew) i Paweł Bartosik (TSW Łask), którzy stoczą pojedynek w formule K-1 master.

Po emocjonującej walce, obfitującej w wiele wymian, sędziowie przyznali zwycięstwo zawodnikowi z Konina, Szymonowi Kałużnemu.

Kolejna walka odbędzie się na zasadach K-1, a zmierzą się w niej: Szymon Kałużny ze Szkoły Sportów Walki w Koninie oraz Bartłomiej Szulin z Fight Club Sulejówek. Starcie zakontraktowane na dwie rundy po dwie minuty.

W pierwszej rundzie po serii niszczących lowkicków zwycięstwo odniósł Albert Jesiołkiewicz.

Daniel Cieślak (Pułtusk) i Albert Jesiołkiewicz (WKSW Tuliszów) to kolejni zawodnicy którzy skrzyżują rękawice na Gali Mistrzów w Łasku.

W starciu weteranów, posiadających czarny pas karate, lepszy okazał się zdobywca Pucharu Polski federacji TSW w 2016 roku, Artur Rutkowski.

Kolejny pojedynek to starcie w formule karate master, a zmierzą się w nim Wiesław Więckowski (Konin) i Artur Rutkowski (Skaryszew). Walka zakontraktowana została na dwie rundy.

W pojedynku zawodniczek rodem z karate lepsza okazała się przedstawicielka klubu z Łasku, Roksana Rygielska.

W ringu pojawiły się kolejne zawodniczki: Justyna Trębicka (Brzozów) i Roksana Rygielska z lokalnego TSW Łask.

W pierwszej rundzie zwycięstwo odnosi Justyna Cymerman. Warto zapamiętać to nazwisko. Niezwykle utalentowana zawodniczka.

Kolejna walka to starcie reprezentantki IBK Brzozów, Wiktoria Wrzosek i Mistrzyni Świata młodzików w kickboxingu, Justyny Cymerman.

W pojedynku otwierającym Galę Mistrzów zwyciężyła Martyna Zbierzak-Olejnik.

W pierwszym pojedynku zmierzą się dwie debiutantki: Martyna Zbierzak- Olejnik i reprezentantka gospodarzy Sylwia Sowińska. Walka odbędzie się na zasadach karate.

W walce wieczoru zmierzą się Piotr Bąk, świeżo upieczony Mistrz Świata K-1 i Paweł Buta reprezentujący Fight Club Trzebnica.

Kibice zgromadzeni w hali sportowej w Łasku zobaczą 16 pojedynków w kilku różnych stylach. 

Witamy serdecznie w relacji live z Gali Mistrzów Mieszanych Sztuk Walki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież