Utrata kończyny z zasady wiąże się z hektolitrami wylanych łez, ogromnym bólem oraz powtarzanym jak mantra pytaniem: "Co dalej?". Nawet w obliczu takiej tragedi nie można się poddawać i rezygnować z realizacji swoich marzeń! Mało tego, z powodzeniem można grać w piłkę! Zapytacie: "Ale jak? Bez nogi?" Owszem! To możliwe! Zapraszamy do zapoznania się z rozmową, która rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości w tym aspekcie, bo niemożliwe nie istnieje!

Czas leci nieubłaganie. Już niewiele ponad miesiąc pozostał nam do rozpoczęcia nowego roku. Styczeń jest porą, w której siłownie przeżywają największe oblężenie, a właściciele klubów fitness z uśmiechem spoglądają do swoich portfeli. Dlaczego jednak warto w tym czasie zmienić swoje nawyki i na stałe zagościć w takich miejscach? Oto pięć naszych argumentów.

Miałam tego nie robić, ale cóż... Wywiady to jedna sprawa, ale nie tylko one wchodzą w skład dziennikarstwa sportowego. Czas zająć się na poważnie swoim warsztatem, bo konkurencja nie śpi, a droga do Warszawy jeszcze długa. Zapraszam Was serdecznie do lektury mojego felietonu. Może komuś się spodoba?